Список педпрацівників 2021р.docx (20820)Про нас

Педагогічний колектив

У 2005 році директором школи стала Гуцал Уляна(1972р.) – учениця, а згодом колега по педагогічній праці двох попередніх директорів. Учителює у школі й її чоловік Василь Гуцал..

Заступником директора з навчально-виховної роботи працює колишня випускниця школи Марія Данилюк.              

Учителюють у селі і її рідна сестра Ольга Кошеля, а також чоловік Богдан Данилюк. У школі працюють також : Ольга Ларнатович із дочкою Ярославою, Катерина Тхорик, Галина Мандзій, Світлана Бригідир, Ганна Папіж, Світлана Бохняк, Михайло Гарасівка, Леся Гусак, Тетяна Крива, Людмила Баглай, Оксана Тимошик.

         Нині працює в школі колектив однодумців, творчих людей, який спрямовує систему навчально – виховного процесу на формування цілісної особистості, здатної до розвитку й самореалізації здібностей, інтересів обдарувань, культури творчого мислення , наукового світогляду, моральної позиції. Педагогічний колектив робить все для того, щоб навчання було цікавим і ефективним, втілюючи в життя все передове, нове.

Недавно школа відсвяткувала 30 – річчя .

Багато випускників вилетіло із шкільного гнізда. Здобувши в школі міцні знання вони продовжили навчання у середніх спеціальних та вищих учбових закладах, стали гордістю школи і села. Є вже і такі, які повернулися до гніздечка і тепер працюють на посаді вчителя.

У школі діє 10 навчальних кабінетів, майстерня і комп’ютерний клас , спортзал, бібліотека і їдальня. Окрасою школи є  куточок природи та краєзнавчо-народознавчий музей-світлиця  «Берегиня».

  Всього в школі працює 18 учителів, з них 13 учителів І  категорії , 1 вчитель - ІІ категорії і 4 вчителів - спеціалістів

Історія школи

Окреме приміщення для школи було побудоване у 1901 - 1902 році у центрі села. У 1913 році у селі діяла 4 класова школа , у якій навчалося  432 дітей. У 1920 роках почалася насильна полонізація шкіл, і вже 1927 року Слобідська школа стає двомовною.

Хоч поляків у селі було мало , але не останню роль у цьому рішенні відігравали євреї, які завжди стояли на боці тих, хто був при владі. Після українсько - польської  війни(1924р.),яка завдала селу великої шкоди число учнів зменшилося до 140 дітей. У 1937 році було 3 класи . В 1939 році школа була реорганізована у 7 річну з українською мовою навчання. У 1940 - 1941 навчальному році тут навчалося 234 учні , працювали 13 учителів. Директором була призначена Марія Гуцал. Після війни будинок зазнав реконструкції, за рахунок житлової частини класних кімнат стало чотири, з’явилася учительська. У доброму стані стара школа збереглася до нині і після чергової перебудови використовується  ПАП «Нива» . У 1976 на місці колишнього проборства була побудована нова двоповерхова школа.

Будівництво її проходило у складний для села час: вирішувалася доля церкви, що знаходилася зі школою у найблищому сусідстві. Динаміт, як кажуть уже був готовий, але громада села не дала знищити духовну пам’ятку. Нині ці дві споруди гармонійно творять один духовний комплекс. З історії школи останніх десяти літь помітне місце належить директорові Михайлові Одрихівському. Стаж його директорської праці – 30 років Будівництво школи проходило під його керівництвом.

Нова школа була розрахована на 320 учнів. Проте за останні роки їх кількість різко зменшилася і нині в школі навчаються 80 учнів.

З 1997 року директором школи працював  учень Михайла Одрехівського -Петро Мандзій (1994р.).